Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Brzegiem morza w zadumie, w drodze krzyżowej

Droga Krzyżowa Gdańszczan Brzegiem Morza od Brzeźna do Jelitkowa

30 marca 2019 roku o godzinie 15.00 (sobota) rozpocznie się pierwsza Droga Krzyżowa Gdańszczan Brzegiem Morza. Wspólnej modlitwie mieszkańców Gdańska towarzyszyć będą rozważania o naszej codzienności i współczesnych problemach każdego człowieka.

 

Spotykamy się w Brzeźnie o godzinie 15.00 przy wejściu na plażę numer 50. Następnie brzegiem Morza Bałtyckiego będziemy szli i rozważać wszystkie stacje Drogi Krzyżowej. Zakończenie Drogi Krzyżowej zaplanowane jest w kościele pw. Św. Piotra i Pawła w gdańskim Jelitkowie mszą świętą, która rozpocznie się ok. godziny 16.30.

I Drogę Krzyżową Gdańszczan Brzegiem Morza swoim Honorowym Patronatem objął Arcybiskup, Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź.

Organizatorem tej inicjatywy jest Kościelna Służba Mężczyzn „Semper Fidelis”, która wychodząc naprzeciw potrzebie wielu środowisk Gdańska zaprasza Kapelanów, Moderatorów, Braci Kościelnej Służby Mężczyzn, ich Rodziny i Sympatyków, wszystkie środowiska kościelne z całego Pomorza, Wszystkich Gdańszczan i Turystów.

Więcej informacji udzielają:

·         Ks. Zdzisław Róż – Archidiecezjalny Duszpasterz Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” – tel. 504 032 542.

·         Ks. Mateusz Warmijak – Wikariusz i opiekun Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” w parafii pw. Św. Teresy Benedykty od Krzyża - Edyty Stein w Gdańsku – tel. 501 086 780.

·         Janusz Piotrowski – Członek i Moderator Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” w parafii pw. Św. Teresy Benedykty od Krzyża - Edyty Stein w Gdańsku – tel. 723 584 243.