Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Zdrowie i uroda

Najzdrowsze miasto w Polsce

Grupa LUX MED - Sprawdź Indeks Zdrowych Miast

Opole jest liderem w obszarze zdrowia, Białystok najlepiej dba o edukację mieszkańców, Sopot o środowisko naturalne, a Warszawa to miasto, w którym żyje się najzdrowiej – wynika z Indeksu Zdrowych Miast. Grupa LUX MED, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, sprawdziły, które z 66 miast na prawach powiatu zapewniają najlepsze warunki do życia.

Czytaj więcej: Najzdrowsze miasto w Polsce

Więcej dla pacjentów LUX MED w biurowcu Wave

LUX MED w gdańskim biurowcu Wave

Grupa LUX MED, która w ubiegłym roku wynajęła 400 mkw. na parterze biurowca Wave, otwierając tym samym swoją pierwszą placówkę stomatologiczną w Gdańsku, teraz poszerza ofertę. Na pierwszym piętrze budynku powstaje Centrum Medyczne LUX MED o powierzchni 1 500 mkw. Otwarcie zaplanowano na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2022 roku. W procesie najmu uczestniczyła firma JLL.

W nowym Centrum Medycznym znajdzie się 12 gabinetów konsultacyjnych, 3 gabinety...

Czytaj więcej: Więcej dla pacjentów LUX MED w biurowcu Wave

Ekspert ds. odżywiania Paulina Korol

Paulina Korol - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. W trakcie studiów na WUM zdobyła wiedzę kliniczną w zakresie swojej specjalizacji. Obecnie studentka trzeciego roku psychologii na SWPS. - Pracuje z pacjentami chcącymi zmienić swój styl życia, poprawić stan zdrowia, zredukować lub zwiększyć masę ciała, zbudować masę mięśniową i poczuć się dobrze w swoim ciele. Zajmuje się również dietą dla kobiet starających się zajść w ciążę.

Czytaj więcej: Ekspert ds. odżywiania Paulina Korol

Bożonarodzeniowy cud

Każdy z nas o czymś marzy. Czasami w pędzie codzienności zapominamy, jak ważne są nasze życzenia – nie tylko te, które składamy naszym najbliższym, ale i te ciche, wypowiadane, kiedy nikt nie słyszy. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym przypominamy sobie o tym, co jest naprawdę ważne. Dla 5-letniej Marysi ze Szczecina to możliwość spędzenia kolejnych świąt z rodziną. To wszystko dzięki nieznajomemu Świętemu Mikołajowi, czyli Dawcy szpiku, który dwa lata temu podarował jej szansę na powrót do zdrowia. W świątecznym filmie Fundacji DKMS Marysia życzy powrotu do zdrowia wszystkim Pacjentom, którzy nadal czekają na swojego zgodnego „bliźniaka genetycznego”.

Czytaj więcej: Bożonarodzeniowy cud

Grupa LUX MED otwiera nowoczesną placówkę

Nowe Centrum Medyczne LUX MED w Gdańsku
Grupa LUX MED otwiera nowoczesną placówkę, która zapewnia kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. 17 czerwca zostali przyjęci pierwsi pacjenci.
LUX MED Stomatologia oferuje pełne leczenie dentystyczne, w tym stomatologię zachowawczą, pedodoncję, periodontologię, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię, protetykę na implantach, ortodoncję, invisalign i endodoncję, a także leczenie pod mikroskopem i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Ponadto dostępna jest pełna diagnostyka radiologiczna, pantomografia, RTG i tomografia CBCT. Placówka dysponuje siedmioma specjalistycznymi gabinetami.

Czytaj więcej: Grupa LUX MED otwiera nowoczesną placówkę