Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • W najbliższych godzinach wyjaśni się, dlaczego w sobotę motorniczy wjechał na wyłączone z ruchu torowisko, powodując w okolicach "Zieleniaka" wykolejenie tramwaju.

  • - Paczka wysłana do pana z USA nigdy nie dotarła na terytorium Polski- twierdzą przedstawiciele Poczty Polskiej. - To skąd na niej pieczątki z urzędu pocztowego w Nowym Porcie - odpowiada zgłaszający się do nas ze sprawą czytelnik.

  • Ponad 300 sztuk ocieplanych i wodoodpornych kubraków dla psów, 70 kojców i ok. tysiąca smyczy. Taki dar dla schroniska dla zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni zamierza samodzielnie wykonać 37-letnia Beata Śmiejkowska-Pazgan. Za swoją pracę nie chce zapłaty, ale nie jest w stanie samodzielnie pokryć kosztów zakupu wszystkich, niezbędnych materiałów. Prosi o wsparcie.

  • Elewację szpecą tagi, a pobliski płot nosi ślady pożaru. Zbudowana przed II wojną światową nastawnia kolejowa w Oliwie powoli popada w ruinę. Polskie Koleje Państwowe w listopadzie br. częściowo zabezpieczyły budynek przed dalszą dewastacją i zamierzają przekazać go miastu Gdańsk.

Pomorskie Asy...

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Turniej KGW Żukowo

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na XV Gminy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 18 listopada 2017 roku o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e.

Czytaj więcej...

Regaty Mediów 2017

Czytaj więcej...

Przegląd Talentów Żukowa

II Gminny Przegląd Talentów Artystycznych

4 listopada o godz. 10-tej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie na Pomorzu obędzie się II Gminny Przegląd Talentów Artystycznych. Konkurs zmienia nieco formułę. Nie ma podziału na kategorie wiekowe, zostają tylko tematyczne oraz podział na ilość uczestników (solo i zespół). Jury przyzna Nagrodę Specjalną i przewiduje możliwość wybrania wyróżnień.

Czytaj więcej...

Pomorskie obchody S D T 2017

Zdjęcie użytkownika Brygida Susko.

Regionalne obchody Światowego Dnia Turystyki na Pomorzu odbyły się 29 września br. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Czytaj więcej...