Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Promocja regionu

Okładki letniego wydania MG

Zanim lato nam ucieknie…

Lato 2022 rozgościło się u nas już na dobre. Jest wszędzie – w lasach, na łąkach, nad plażach, na morzu otwartym i w zatokach. Przygrzewa opalającym się i żeglującym po morzu oraz zażywającym wodnych kąpieli na kaszubskich jeziorach, w Borach Tucholskich i na Kociewiu.

Czytaj więcej: Okładki letniego wydania MG

Sobota 18 grudnia

Świąteczny Kiermasz i Pchli Targ na Rynku w Oliwie

Już w sobotę – 18 grudnia – na Rynku w Oliwie odbędzie się Świąteczny Kiermasz i Pchli Targ. To wyjątkowa okazja by zakupić nietuzinkowe prezenty dla najbliższych. Podczas kiermaszu nie zabraknie wystawców z rękodziełem czy ciekawymi dodatkami do domu. Świąteczną atmosferę podczas zakupów zapewni chór Olivii Centre.

Czytaj więcej: Sobota 18 grudnia

70 lat Koła Przewodników

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu, pomnik i tekst „PAENTODRIE GDANSK Miłość do Gdańska niech idzie w pokolenia”

Czytaj więcej: 70 lat Koła Przewodników

Rezydent. Nowe otwarcie

REZYDENT SOPOT MGALLERY ŚWIĘTUJE NOWY ROZDZIAŁ

Kultowy hotel Rezydent w Sopocie, który dołączył w czerwcu do butikowej kolekcji MGallery, świętuje nowy rozdział w swojej historii. Podczas oficjalnego otwarcia 2. grudnia 2021r., hotel zaprosił gości do świata wyjątkowego designu, muzyki i sztuki. Wieczór uświetnił występ wokalisty jazzowego i trębacza Siergieja Kriuczkowa oraz prezentacja szkła artystycznego pracowni Edyty Barańskiej. Gospodarzem wydarzenia był dziennikarz Mateusz Hładki.

Czytaj więcej: Rezydent. Nowe otwarcie

STARTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ

GRZEGORZ SZCZEPAŃSKI z książką

Lubię wymyślać historie, a czasem spisanie ich nieźle mi wychodzi…powiedział Grzegorz - uczeń z województwa pomorskiego zadebiutował właśnie w książce z opowiadaniami science-fiction!
Właśnie ukazała się książka “Startujemy w przyszłość”.

Czytaj więcej: STARTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ