Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Promocja regionu

GDYNIA. Strażnicy energii

Gdynia na straży energii i klimatu

Osiem gdyńskich szkół podstawowych wzięło udział w tegorocznej edycji programu „Strażnicy energii”. W ramach konkursu uczniowie i nauczyciele podjęli działania ograniczające zużycie wykorzystywanej na co dzień energii. Ich zaangażowanie przełożyło się na realne oszczędności - zaoszczędzono 376 822 kWh energii, co w przeliczeniu daje kwotę 86 839złotych. Dzięki organizatorom, Miastu Gdynia i Grupie Dalkia Polska, połowa tej kwoty wróci do szkół.

Czytaj więcej: GDYNIA. Strażnicy energii

Lato trwaj

Sobota 18 grudnia

Świąteczny Kiermasz i Pchli Targ na Rynku w Oliwie

Już w sobotę – 18 grudnia – na Rynku w Oliwie odbędzie się Świąteczny Kiermasz i Pchli Targ. To wyjątkowa okazja by zakupić nietuzinkowe prezenty dla najbliższych. Podczas kiermaszu nie zabraknie wystawców z rękodziełem czy ciekawymi dodatkami do domu. Świąteczną atmosferę podczas zakupów zapewni chór Olivii Centre.

Czytaj więcej: Sobota 18 grudnia

Okładka letniego wydania MG

Lato 2022 rozgościło się u nas już na dobre. Jest wszędzie – w lasach, na łąkach, nad plażach, na morzu otwartym i w zatokach. Przygrzewa opalającym się i żeglującym po morzu oraz zażywającym wodnych kąpieli na kaszubskich jeziorach, w Borach Tucholskich i na Kociewiu.

Czytaj więcej: Okładka letniego wydania MG

Rezydent. Nowe otwarcie

REZYDENT SOPOT MGALLERY ŚWIĘTUJE NOWY ROZDZIAŁ

Kultowy hotel Rezydent w Sopocie, który dołączył w czerwcu do butikowej kolekcji MGallery, świętuje nowy rozdział w swojej historii. Podczas oficjalnego otwarcia 2. grudnia 2021r., hotel zaprosił gości do świata wyjątkowego designu, muzyki i sztuki. Wieczór uświetnił występ wokalisty jazzowego i trębacza Siergieja Kriuczkowa oraz prezentacja szkła artystycznego pracowni Edyty Barańskiej. Gospodarzem wydarzenia był dziennikarz Mateusz Hładki.

Czytaj więcej: Rezydent. Nowe otwarcie