Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Co na BALTEXPO 2019?

BALTEXPO 2019      baltexpo.ztw.pl

PRZEMYSŁ STOCZNIOWY I PORTY: JAKA ROLA DLA PAŃSTWA?         

Powstanie Funduszu Rozwoju Spółek S.A. stało się impulsem do kolejnej już w historii BALTEXPO debaty o roli Państwa w kontekście restrukturyzacji i wsparcia kapitałowego dla przemysłu stoczniowego oraz armatorów.  - W ramach konferencji „Przemysł stoczniowy i porty – jaka rola dla państwa?” decydenci i eksperci z kraju i zagranicy zmierzą się z szeregiem interesujących zagadnień, takich jak:

• Zaangażowanie państwa w pomoc dla producentów jednostek pływających w dobie światowej dekoniunktury w budownictwie okrętowym na przykładzie innych państw europejskich oraz możliwy zakres wsparcia.
• Wielkie inwestycje infrastrukturalne i plany ekspansji polskich portów morskich jako szansa na rozwój regionów nadmorskich i gospodarki kraju.
• Finansowanie firm czy finansowanie innowacyjnych rozwiązań? Wspieranie sektora okrętowego poprzez finansowanie prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nowych technologii okrętowych.
Jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2019 odbędzie się w dniach 9-11 września 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.


Jak w przypadku każdej edycji, konferencje BALTEXPO tworzone są z myślą o wystawcach i osobach odwiedzających targi, stanowiąc transparentną formułę debaty wzbogacającej indywidualne rozmowy prowadzone na stoiskach targowych oraz w specjalnych strefach przygotowanych dla stoczni i producentów wyposażenia okrętowego, portów, firm budowlanych, morskiej energetyki wiatrowej, LNG, usług biznesowych, bezpieczeństwa portów i żeglugi, startupów oraz edukacji.

Szczegóły o konferencjach dedykowanych dla poszczególnych stref – wkrótce. Więcej informacji na stronie: baltexpo.ztw.pl 

Organizatorem targów BALTEXPO 2019 jest:


Zarząd Targów Warszawskich
Zarząd Targów Warszawskich
Adres: Puławska 12A, 00-001 , Warszawa
Tel: 228496006
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW: http://www.ztw.pl/
 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i w budynku
 

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, w tym Brygida Susko, uśmiechnięci ludzie