Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Za nami dwa z czterech tegorocznych pokazów lotniczych Lotos Gdynia Aerobaltic 2019. Impreza rozpoczęła się w piątkowy wieczór na plaży miejskiej, a dziś (17.08.2019) widowiskowe akrobacje lotników podziwialiśmy na lotnisku w Kosakowie . Pokazy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego osoby, które na teren lotniska wybrały się samochodem musiały uzbroić się w cierpliwość, bo na dojazdach tworzyły się gigantyczne zatory. Niektórzy w korkach stracili kilkadziesiąt minut.

  • Chcesz kupić bilet na SKM w pociągu? Wsiadaj wyłącznie przednimi drzwiami. W innym wypadku, nawet gdy masz dobre intencje, zapłacisz mandat.

  • Jarmark, jarmark i po jarmarku. Trwająca trzy tygodnie impreza zakończy się w niedzielne popołudnie, kiedy kupcy zamkną swoje kramy, zwrócą symboliczne klucze do bram miasta i opuszczą Śródmieście. W sobotę wieczorem na Ołowiance czeka nas jeszcze Magic Show w wykonaniu Marcina Muszyńskiego, zwieńczony multimedialnym pokazem na Motławie.

  • Lotos Gdynia Aerobaltic rozpoczęły się w piątek 16.08.2019. Na niebie zobaczymy najlepszych pilotów z całego świata, zarówno akrobacyjnych, jak i latających w grupach. Pokazy odbywać się będą codziennie do niedzieli, a do tego będzie możliwość obejrzenia maszyn i rozmów z pilotami na lotnisku Gdynia-Kosakowo, gdzie co 5 minut będzie kursował darmowy autobus.

Elektroniczny najemca

Nowy elektroniczny najemca w Galerii Madison

Oferta Galerii Madison właśnie poszerzyła się o zupełnie nowy asortyment. Już teraz produkty z branży RTV/AGD, a także profesjonalny sprzęt do pracy z elektrycznością można kupić w salonie Rebel Electro.

Galeria Madison nieustająco zmienia się, dostarczając klientom coraz szerszą ofertę. Teraz w centrum można zaopatrzyć się w sprzęt RTV i AGD, akcesoria samochodowe czy urządzenia do pracy z elektrycznością, dzięki pojawieniu się nowego najemcy – Rebel Electro. Salon o powierzchni 121 m² można znaleźć na pierwszym piętrze Galerii.

W salonie dostępna jest szeroka gama urządzeń do zbudowania profesjonalnego systemu nagłośnienia domu, samochodu, a nawet dyskoteki czy szkolnej uroczystości. Oprócz sprzętu audio, w salonie Rebel Electro można kupić także produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby, jak baterie czy żarówki, sprzęt AGD marki Teesa, a także urządzenia z segmentu mobilnych technologii, m.in. smartfony i tablety, marki Kruger&Matz wraz z pełną gamą akcesoriów, a także niestandardowe produkty elektroniczne np. mierniki czy lutownice. Pracownicy salonu posiadają rozległą wiedzę branżową i udzielają wsparcia w procesie wyboru urządzeń oraz fachowego doradztwa technicznego. Dodatkowo, w każdy weekend klienci mogą skorzystać z SuperOkazji i kupić wybrane produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Rebel Electro dołączyło do szerokiego i różnorodnego grona najemców Galerii Madison, takich jak: Piotr i Paweł, Reserved, Mohito, Taranko, Wólczanka, Calzedonia, Diverse, Ecco, Intimissimi i W.Kruk. Galeria Madison oferuje nie tylko bogate możliwości zakupowe, ale też miejsce na znakomity lunch czy obiad z rodziną w nowej strefie gastronomicznej Madison Food Zone, gdzie dostępne są restauracje:   Olimp, Like Thai, Ninja Rolls i Doner Kebap. Oczywiście można również skorzystać z innych kawiarni i restauracji obecnych w Galerii Madison – Subway, Billy’s American Restaurant, Masala, Bioway Mix, Costa Coffee, lodziarnia Grycan, Cukiernia Sowa, Cukiernia Pellowski i Dom Czekolady.


Madison to śródmiejska galeria handlowa o całkowitej powierzchni najmu 30 000 mkw., zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Oferta obejmuje ponad 100 popularnych marek sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych zlokalizowanych na pięciu poziomach. Wśród najemców znajdują się m. in.: Piotr i Paweł, New Yorker, Douglas, W.Kruk, Orsay, Reserved, Mohito i Wólczanka. Do dyspozycji klientów jest też Fitness Klub Calypso, centrum medyczne z kliniką i laboratoriami Invicta oraz część biurowa.

Zarządcą obiektu jest Javin Investments Sp. z o.o., a za komercjalizację odpowiada Cream Sp. z o. o.

Więcej informacji: www.madison.gda.pl