Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Prawie 109 lat temu oddano do użytku Szpital Miejski - jedną z najważniejszych inwestycji zrealizowanych w Gdańsku przed I wojną światową. W krótkim czasie stał się on największą placówką leczniczą w regionie

  • W sobotę wieczorem porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych z dużą prędkością wjechało w przystanek autobusowy "Jasieńska" na ul Myśliwskiej w Gdańsku. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja z psem tropiącym. W wypadku lekko ranna została 20-letnia kobieta.

  • Śmigłowiec Marynarki Wojennej i okręt ratunkowy "Sztorm" ruszyły w sobotę 18.01.2020 r. nad ranem na pomoc pasażerowi promu, który płynął ze Szwecji do Gdyni. Mężczyzna uskarżał się na silny ból brzucha, a z relacji ratowników wynika, że jego życie było zagrożone. Chorego bezpiecznie udało się przetransportować do szpitala.

  • Powstaną wytyczne dla remontów nawierzchni ulic, chodników i placów w historycznym centrum Gdańska. Ma być w nich balans między wygodą spacerowiczów, a troską o historyczny charakter tych miejsc. Dokument, który będzie gotowy wiosną, opracowuje Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków wspólnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa.

Galeria zdjęć

VIVA OLIVA 2016

Oto Gdańsk, wystawa na 25-lecie GLAZA EXPO DESIGN