Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • W styczniu ma być wybrany ostateczny projekt przejścia naziemnego prowadzącego od Bramy Wyżynnej do budowanego Forum Gdańsk . Przejście podziemne pozostanie jako alternatywna droga na niższy poziom centrum handlowego i do przystanków.

  • W czwartek przed południem rozpoczął się montaż nowych elementów małej architektury na ul. Stągiewnej . To rezultat zdobycia grantu przez Fundację Gdańską w konkursie internetowym Lechstarter. Ich wygląd będzie nieco różnić się od wcześniej prezentowanych wizualizacji.

  • Wprowadzenie strefy Tempo 30 ma uspokoić ruch w "dolnej" części Małego Kacka, pomiędzy ulicami Łowicką i Łęczycką . Kierowcy powinni zacząć zwalniać w tym rejonie od piątku.

  • Nie miał prawa jazdy, podczas policyjnej kontroli nagle ruszył z piskiem opon i uciekł na obwodnicę. Najpierw dojechał nią do Chyloni, a później zawrócił - policjanci zatrzymali 19-latka dopiero na wysokości Matarni.

URODA 2017

20. edycja targów URODA w Gdańsku zapowiada się wspaniale!

Targi odbędą się w Gdańsku od 7 do 8 października 2017. Poprzednia edycja targów URODA zaprezentowała liczne marki uznane w kosmetyce i fryzjerstwie. Byliśmy świadkami ciekawych pokazów i konkursów, które wypełniały bogaty program targów, nic więc dziwnego, że wszyscy chwalili Urodę !

Czytaj więcej...

Do zobaczenia na Baltexpo

Czytaj więcej...

Nordic & Central... na Baltexpo

Szanowni Państwo!

Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO 2017 już coraz bliżej!

Podczas tegorocznej edycji BALTEXPO wraz ze Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą przygotowaliśmy dla Państwa Nordic & Central Europe Maritime Ties- Business Mixer, który odbędzie się 11 września 2017 o godz. 15.00
w Sali C
w przestrzeni targowej AMBER EXPO.

Czytaj więcej...

TRAKO. BALTEXPO w AmbeExpo

Redakcja Magazynu Gdańskiego, pisma promującego region oraz wydarzenia gospodarcze, kulturalne i artystyczne organizowane w Trójmieście oraz na Pomorzu, poleca ważne wydarzenia w Gdańsku:

1. Targi morskie BALTEXPO (11-13.09.)

2. Targi kolejowe TRAKO (26-29.09.)

   
 
 
 
Obie imprezy odbędą się we wrześniu br. w AmbeExpo w Gdańsku.

EUROPOLTECH

TARGI BEZPIECZEŃSTWA

Czytaj więcej...