Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Dokąd na targi?

Konferencja Baltic Windustry

Czytaj więcej: Konferencja Baltic Windustry

Baltic Windustry w Gdańsku

Kolejna edycja Baltic Windustry w Gdańsku już we wrześniu!

Konferencja „Baltic WINDUSTRY 2023: industrial research in offshore wind energy” organizowana przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej odbędzie się 12.09.2023 r. w auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

Czytaj więcej: Baltic Windustry w Gdańsku

Konferencja

ITB Berlin 2023

Czytaj więcej: ITB Berlin 2023

GDAŃSK - Światowa Stolica Bursztynu - ZAPRASZA

AMBERIF SPRING JUŻ JUTRO!

Już jutro, we wtorek 22.03.br. rozpoczną się targi bursztynu AMBERIF SPRING 2022. 
29. edycja największych na świecie targów promujących bursztyn otwiera się na publiczność i wyjątkowo odbędzie się w innej lokalizacji. W dniach 22-24 marca zapraszamy w gościnne progi hali widowiskowo-sportowej ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu. 

Pierwsze dwa dni targowe zarezerwowane są dla profesjonalistów, którzy zawierają wówczas kontrakty handlowe z odbiorcami z całego świata, trzeci dzień będzie otwarty dla szerokiej publiczności, co pozwoli także indywidualnym odbiorcom dokonać zakupów unikatowych obiektów złotniczych i bursztynniczych. Zarejestrowanych jest ponad 200 wystawców z 9 krajów (m.in. Polski, Litwy, Łotwy, Niemiec, Włoch, Wlk. Brytanii, Indii). Mimo wciąż utrzymujących się w wielu krajach restrykcji pandemicznych spodziewamy się licznej obecności kupców z krajów europejskich oraz przedstawicieli polskich sklepów jubilerskich.

Czytaj więcej: GDAŃSK - Światowa Stolica Bursztynu - ZAPRASZA