Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Dokąd na targi?

ITB Berlin 2023

Czytaj więcej: ITB Berlin 2023

Konferencja

BALTEXPO sprzedane! BALTEXPO kupione!

Kolejna, już 22.edycja morskich targów BALTEXPO, będzie już organizowana przez nowego właściciela - MTG w roku 2023. ZTW sprzedał tę znaczącą dla gospodarki morskiej markę targom gdańskim. Targi Baltexpo od początku organizowano w Gdańsku. Teraz gospodarzem będą gdańskie targi MTG SA. na mocy podpisanej umowę zakupu tego największego i najstarszego w Polsce wydarzenia szeroko rozumianej gospodarki morskiej.

GDAŃSK - Światowa Stolica Bursztynu - ZAPRASZA

AMBERIF SPRING JUŻ JUTRO!

Już jutro, we wtorek 22.03.br. rozpoczną się targi bursztynu AMBERIF SPRING 2022. 
29. edycja największych na świecie targów promujących bursztyn otwiera się na publiczność i wyjątkowo odbędzie się w innej lokalizacji. W dniach 22-24 marca zapraszamy w gościnne progi hali widowiskowo-sportowej ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu. 

Pierwsze dwa dni targowe zarezerwowane są dla profesjonalistów, którzy zawierają wówczas kontrakty handlowe z odbiorcami z całego świata, trzeci dzień będzie otwarty dla szerokiej publiczności, co pozwoli także indywidualnym odbiorcom dokonać zakupów unikatowych obiektów złotniczych i bursztynniczych. Zarejestrowanych jest ponad 200 wystawców z 9 krajów (m.in. Polski, Litwy, Łotwy, Niemiec, Włoch, Wlk. Brytanii, Indii). Mimo wciąż utrzymujących się w wielu krajach restrykcji pandemicznych spodziewamy się licznej obecności kupców z krajów europejskich oraz przedstawicieli polskich sklepów jubilerskich.

Czytaj więcej: GDAŃSK - Światowa Stolica Bursztynu - ZAPRASZA

TRAKO'21 dobiegają końca

W piątek ekspozycja zewnętrzna targów dostępna dla publiczności

Ponad 20 tysięcy gości branżowych wzięło udział w trwających trzeci dzień w Gdańsku 14. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2021. W ostatni dzień targów wszystkich miłośników kolejnictwa zapraszamy do zwiedzania ekspozycji zewnętrznej, w tym taboru kolejowego na nowych torach wystawienniczych przy AMBEREXPO. W piątek odbędzie się też III edycja Dnia Edukacji i Kariery. Wystawcy TRAKO zaprezentują najciekawsze oferty pracy, staży i praktyk.

Czytaj więcej: TRAKO'21 dobiegają końca