Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Nor-Shipping 2009


Nor-Shipping 2009 – Oslo 12.06.2009r.

Tegoroczne targi morskie NOR-SHIPPING odbędą się w Oslo od  9 do12 czerwca 2009 r. już po raz  22. Podobnie jak gdańskie Baltexpo i hamburskie SMM, organizowane są w cyklu dwuletnim. Nor-Shipping to po SMM najbardziej licząca się w kalendarzu targów morskich impreza, którą odwiedza również wiele polskich firm liczących się w przemyśle okrętowym i stoczniowym. Nasza redakcja przygotowała specjalne wydanie Magazynu Gdańskiego (wersja anglojęzyczna), które będzie promowało polskie stocznie i firmy związane z gospodarką morską oraz współpracujące z partnerami norweskimi. - Do zobaczenia na targach !

 

O targach w pigułce:

Statystyki mówią, iż poprzednia edycja Nor-Shipping osiągnęła rekordowe liczby wystawców i odwiedzających te targi. Tegoroczna impreza zapowiada się równie interesująco.

Organizatorzy targów Nor-Shipping 2009 spodziewają się jeszcze większego zainteresowania w tym roku. Podczas poprzedniej edycji  już sprzedali 10 procent powierzchni wystawienniczej  na tegoroczny Nor-Shipping, co z pewnością świadczy o zainteresowaniu biznesem na rynku norweskim. Również polskich wystawców nie zabraknie, choć smutno będzie bez Stoczni Gdynia SA.
Targi Nor-Shipping – z 42 – letnią tradycją, uważane są za dogodne miejsce do zawierania umów pomiędzy przedstawicielami czołowych firm przemysłu morskiego. Są to targi przeznaczone w głównej mierze dla firm związanych z budownictwem okrętowym, podczas których spotykają się przedstawiciele znaczących firm by wymienić doświadczenia i poglądy, zaobserwować nowości naukowo-techniczne a także by podtrzymać i umocnić stare przyjaźnie i pozyskać nowe.