Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

16 lat MG


Szanowni Państwo,

9 maja 2009 roku mija już szesnasty rok wydawniczy Magazynu Gdańskiego. – Dziękuję wszystkim, którzy współpracują z nami już tyle lat i tym, którzy są z nami od niedawna a którym odpowiada profil naszego pisma i chcą z nami być nadal.


Rok 2008 był dla nas rokiem jubileuszowym, obchodziliśmy swoje małe kryształowe gody, czyli minęło 15 lat od chwili powstania pierwszego wydania Magazynu Gdańskiego - pisma promocyjnego regionu, firm, miast i gmin, przedsiębiorców i ich przedsiębiorczości biznesowej. Przy tej okazji serdecznie dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Magazynu Gdańskiego, którzy na moje ręce złożyli tak miłe i liczne gratulacje (te ciepłe i serdeczne słowa otuchy i uznania zawsze mobilizują mnie do dalszej pracy i działania. - I choć lat przybywa (niestety), to jednak zapału nie brakuje, Magazyn Gdański wiąż idzie całą naprzód!

Co miesiąc oddaję do Państwa rąk kolejne wydanie Magazynu Gdańskiego, pisma promocyjnego obecnego na branżowych targach i wystawach gospodarczych zarówno w kraju jak i za granicą.

Wszystkim wystawcom i gościom, którzy wybierają się właśnie bądź wrócili, albo też są na targach - życzę aby pobyt w Hamburgu, Oslo, Berlinie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku był owocny – by każdy z Państwa osiągnął zamierzony cel pobytu na targach i wrócił z nich usatysfakcjonowany, a swoimi sukcesami biznesowymi pochwalił się na łamach Magazynu Gdańskiego, do poczytania dla innych – czy warto odwiedzać targi?

Zapraszam do współpracy

Brygida Susko - redaktor naczelna