Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Zmiana potencjalnego wykonawcy remontu ul. Chłopskiej w Gdańsku. Najniższa oferta w przetargu, złożona przez firmę Kruszywo na kwotę 891 tys. zł, została odrzucona przez urzędników. Ostatecznie wybrano ofertę o 700 tys. zł droższą, którą złożyła firma Colas z Palędzia k. Poznania.

  • Choć policja znajduje osoby łamiące zasady kwarantanny, to aktualnie nie ma możliwości, aby karać je - jak chce tego rząd - grzywną w wysokości 30 tys. zł. Co więcej, pojawia się coraz więcej sygnałów o tym, że listy osób objętych kwarantanną, które otrzymuje policja, są nieaktualne.

  • Zakaz funkcjonowania punktów usługowych, ograniczenie liczby klientów w sklepach, godziny handlowe tylko dla seniorów, surowsze egzekwowanie kar za łamanie zasad kwarantanny - to nowe obostrzenia rządu w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

  • Prokuratura poinformowała, że udało się zatrzymać mężczyznę, który 16.03.2020 roku napadł na bank w Gdyni-Orłowie i ukradł 35 tys. zł. Sprawcą okazał się 42-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Tam też został ujęty.

Do zobaczenia NA BALTEXPO 2021

Wczoraj w AMBEREXPO GDAŃSK zakończyły się Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO. Następna edycja odbędzie się również w Gdańsku we wrześniu 2021 roku. Teraz nasza redakcja przygotowuje wydanie anglojęzyczne Magazynu PROMOTION MAGAZINE FROM POLAND na największe światowe targi morskie SMM  w Hamburgu, które odbędą się od 3 do 5 września 2020r.

Foto tutaj: https://www.facebook.com/brygida.susko/posts/2376615839052663?notif_id=1568272907012301&notif_t=feedback_reaction_generic

MTM Baltexpo zakończyły się wczoraj w AMBEREXPO GDAŃSK. Następna edycja odbędzie się również w Gdańsku we wrześniu 2021 roku. Teraz nasza redakcja przygotowuje wydanie anglojęzyczne Magazynu PROMOTION MAGAZINE FROM POLAND na największe światowe targi morskie SMM  w Hamburgu, które odbędą się W hAMBURGU OD 3 DO 5 WRZEŚNIA 2020R. (OCTOBER).

Zapraszam do zamieszczania artykułów i reklam w atrakcyjnej cenie 500 + (oferta taka obowiązuje do 1 stycznia 2020r.)

Obraz może zawierać: 3 osoby, w tym Joanna Spanos-Pianowska, uśmiechnięci ludzie