Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Art Gallery

Galeria "BS" oferuje do sprzedaży grafiki w cenie autorskiej  prof.Czesława Tumielewicza. Katalog prac artysty udostępniamy Klientom, którzy są zainteresowani kupnem prac. Zainteresowanych proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SZUKAJĄC ŚWIATŁA

GALERIA SZTUKI W DWORKU SIERAKOWSKICH

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na nową wystawę stacjonarną. Od 11 sierpnia w dworkowej
Galerii Sztuki prezentujemy malarstwo Tadeusza Bałakiera – artysty malarza urodzonego w Sokółce, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i od lat mieszkającego oraz tworzącego we wsi Kłębowo koło Lidzbarka Warmińskiego malarza. Autor zaprezentuje prace związane z różnorodnym postrzeganiem natury wywołanym zmiennością światła. W pracach Tadeusza Bałakiera to właśnie ono pełni główną rolę – decyduje o nastroju i działa na widza wywołując w nim refleksję, zadumę, a czasami wzruszenie.

Czytaj więcej: SZUKAJĄC ŚWIATŁA

Malarstwo Bogdana Cierpisza

GALERIA SZTUKI W DWORKU SIERAKOWSKICH

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na nową wystawę stacjonarną. Od 13 maja do 6 czerwca 2021w dworkowej Galerii Sztuki prezentujemy malarstwo Bogdana Cierpisza (1930 - 1994), gdańskiego artysty,
pejzażysty, fotografa, ucznia Jana Cybisa, Stanisława Borysowskiego, Jana Wodyńskiego i Jacka
Żuławskiego. Na wystawę „Wiosny i jesienie” złożyły się pejzaże i martwe natury utrzymane w
konwencji estetyki przedwojennego polskiego malarstwa kolorystycznego.

Czytaj więcej: Malarstwo Bogdana Cierpisza

NIE-WYPALENI...

WYJDŹ DO SZTUKI...
Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym rzeźba i na świeżym powietrzu

W tym trudnym czasie, czasie pandemii i odosobnienia  postanowiliśmy wyjść ze sztuką do ludzi. Nasza Grupa Nie/Wypaleni ma w sobie radość i siłę wspólnego działania. Wystawa WYJDŹ DO SZTUKI , w której wzięli udział Trójmiejscy ceramicy, przyniosła zwiedzającym wiele radości, pozwoliła na chwilę zapomnienia.

Czytaj więcej: NIE-WYPALENI...

Wystawa w Dworku Sierakowskich w Sopocie

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wystawę przygotowaną w hołdzie nieżyjącym już twórcom, wybitnym artystom związanym z Sopotem orazSzkołą Plastyczną w Gdyni Orłowie, która w bieżącym roku obchodzi jubileusz 75-lecia działalności.Na ekspozycji pt. „Ci, którzy odeszli są wśród nas” znajdą się prace: Zdzisławy Cybulskiej, Adama Harasa, Zbigniewa Jóźwika, Andrzeja Lipniewskiego i Haliny Stec. Kuratorem wystawy jest sopocka malarka i pedagog gdyńskiego „Plastyka” Roswita Stern.

https://youtu.be/nLQAMKfPPtw

Czytaj więcej: Wystawa w Dworku Sierakowskich w Sopocie