Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • 500 mieszkań, hotel i zadaszone ulice między budynkami, pełniące funkcję pasaży z lokalami gastronomicznymi i handlowymi - tak wyglądać będzie kolejny etap zabudowy północnej część Wyspy Spichrzów realizowany przez konsorcjum Immobel Poland-Multibud na miejskich terenach. Prace ruszą w przyszłym roku i potrwają cztery lata.

  • Do groźnego pożaru doszło w sobotnie popołudnie na Obłużu. Kompletnie spłonęło mieszkanie, wiele rodzin musiało zostać ewakuowanych, a jedna osoba jest mocno poparzona.

  • W piątkowy wieczór plaża miejska oraz bulwar Nadmorski w Gdyni ponownie zamieniły się w widownię, z której tysiące osób podziwiało spektakularne akrobacje lotników. Natomiast w sobotę w iście piknikowej scenerii widzowie podziwiali pokazy na lotnisku w Kosakowie .

  • Po ulewie z 2016 roku mieszkańcy Małego Kacka nie mogą doczekać się odtworzenia infrastruktury nad rzeką Kaczą. - Mamy dość kolejnych obietnic bez pokrycia, czekamy na działanie urzędników - irytują się. Ci tłumaczą brak mostków opieszałością w wydaniu pozwoleń przez regionalne i państwowe instytucje.

LATO z Magazynem Gdańskim

Lato, lato, zostań tu :)

Zdjęcie użytkownika Brygida Susko.

Czytaj więcej...

SMM w pigułce

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

The count-down for SMM is on: Here are all the highlights of the maritime trade fair at a glance.

Czytaj więcej...

Eryk Kulm potrzebuje pomocy

Apel o pomoc dla wybitnego perkusisty,

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła zbiórkę na rzecz Eryka Kulma , bo terapia jest bardzo kosztowna. Polskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Polska Fundacja Muzyczna przygotowują wraz z Polskim Radiem koncert charytatywny. O terminie i szczegółach poinformują w najbliższym czasie.

Tymczasem w każdej chwili można zasilić konto w PFM:

Eryk Kulm - 35 1140 1977 0000 2634 0600 1015

Eryk Kulm to wybitny perkusista wyrosły ze środowiska gdańskich jazzmanów.

Czytaj więcej...

Jarmark św. Dominika 2018

758 lat tradycji, 6 milionów odwiedzin, 1000 kramów, 29 koncertów i 23 dni doskonałej zabawy – oto słynny na cały świat Jarmark św. Dominika! Tu się kupuje, targuje, poszukuje skarbów i słucha muzyki. Jest gwarnie i barwnie, prawie wszędzie coś się dzieje. Nie bez znaczenia jest fakt, że Jarmark odbywa się w przepięknej gdańskiej scenerii. Zachęcamy do robienia klimatycznych fotek i oznaczania ich oficjalnym hasztagiem #magiajarmarku.
Zdjęcie użytkownika Jarmark św. Dominika.
Ceremonia otwarcia Jarmarku (sobota, 28 lipca, godz. 12.00) to piękne

Czytaj więcej...

Podkategorie