Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • W najbliższych godzinach wyjaśni się, dlaczego w sobotę motorniczy wjechał na wyłączone z ruchu torowisko, powodując w okolicach "Zieleniaka" wykolejenie tramwaju.

  • - Paczka wysłana do pana z USA nigdy nie dotarła na terytorium Polski- twierdzą przedstawiciele Poczty Polskiej. - To skąd na niej pieczątki z urzędu pocztowego w Nowym Porcie - odpowiada zgłaszający się do nas ze sprawą czytelnik.

  • Ponad 300 sztuk ocieplanych i wodoodpornych kubraków dla psów, 70 kojców i ok. tysiąca smyczy. Taki dar dla schroniska dla zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni zamierza samodzielnie wykonać 37-letnia Beata Śmiejkowska-Pazgan. Za swoją pracę nie chce zapłaty, ale nie jest w stanie samodzielnie pokryć kosztów zakupu wszystkich, niezbędnych materiałów. Prosi o wsparcie.

  • Elewację szpecą tagi, a pobliski płot nosi ślady pożaru. Zbudowana przed II wojną światową nastawnia kolejowa w Oliwie powoli popada w ruinę. Polskie Koleje Państwowe w listopadzie br. częściowo zabezpieczyły budynek przed dalszą dewastacją i zamierzają przekazać go miastu Gdańsk.

Sezon żeglarski żegna nas do wiosny

Zdjęcie użytkownika Brygida Susko.

XV Gminny Turniej KGW

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na XV Gminy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 18 listopada 2017 roku o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości 11.11.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Czytaj więcej...

Nieczynne muzea w Gdańsku

Szanowni Czytelnicy,

W dniach 7-8.XI.2017 r. w związku z pracami inwentaryzacyjnymi Oddziały Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, tj:

Czytaj więcej...

Podkategorie