Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Aktualności

Spacer po Wave w Gdańsku

Wave zaprasza na spacer:

https://www.facebook.com/watch/?v=559358184885640&extid=Yma4yB1OAnUuUkSZ

Czytaj więcej: Spacer po Wave w Gdańsku

Trasa Kaszubska

Budowa trasy S6 na odcinku Luzino - Szemud na półmetku

             Blisko 50% odcinka nowej S6 zostało zrealizowane

             Powstanie m.in. 10 km trasy, 2 mosty, 9 wiaduktów, 1 estakada i przejścia dla zwierząt

             Budimex buduje 25% długości Trasy Kaszubskiej

Budimex jest odpowiedzialny za zaprojektowanie i wykonanie fragmentu  tzw. Trasy Kaszubskiej między dwoma gminami w woj. pomorskim od Luzina (bez węzła) do  Szemuda (z węzłem). Jest to część drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta. Zaawansowanie prac wynosi obecnie 48%. Realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem.

Czytaj więcej: Trasa Kaszubska

Mieszkanie w Gdyni? Bardzo proszę...

Chcesz kupić mieszkanie w Gdyni? Podpowiadamy, w której dzielnicy szukać tego wymarzonego oraz gdzie warto zainwestować kupując lokal pod wynajem.       Gdynia znana jest z bogatego zaplecza turystycznego, nowoczesnej infrastruktury oraz pięknych plaż. Z tego powodu miasto stanowi popularny cel wyjazdów turystycznych oraz cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą zamieszkać lub zainwestować w mieszkanie nad Bałtykiem. W ostatnich latach Gdynia odnotowała dynamiczny rozwój rynku pierwotnego, a oferta mieszkań deweloperskich znacznie się wzbogaciła. Równocześnie na tle pozostałych miast Trójmiasta w Gdyni wciąż można liczyć na przystępne ceny mieszkań. Przyjrzyjmy się w jakich dzielnicach Gdyni warto szukać wymarzonego mieszkania oraz gdzie warto zainwestować kupując mieszkanie pod wynajem.

Czytaj więcej: Mieszkanie w Gdyni? Bardzo proszę...

Przemoc w rodzinie. - Jak na nią reagować

Gdański Oddział Centrum Praw Kobiet zaprasza na warsztaty dla osób pracujących w instytucjach pomocowych na temat tego, jak rozpoznać przemoc w rodzinie i jak na nią reagować.23 i 28 września br. odbędą się warsztaty dla osób pracujących w instytucjach pomocowych z zakresu dyskryminacji i przemocy w rodzinie. Specjalistki Centrum Praw Kobiet w Gdańsku przekażą ważną wiedzę, jak rozpoznawać przemoc, jak na nią reagować i jak udzielać pomocy osobom jej doświadczającym. 

Kiedy: 23 i 28 września 

Godziny: 9:00-17:00 (wraz z przerwami). 

Gdzie: O4 Flow w Olivia Business Centre w Gdańsku-Oliwie (Al. Grunwaldzka 472B). Osoby prowadzące: psycholożka Kalina Halemba i radczyni prawna Izabela Duczyńska. Liczba miejsc: 8-12. 

Udział bezpłatny. 

Czytaj więcej: Przemoc w rodzinie. - Jak na nią reagować

Podkategorie