Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Aktualności

Weekendu Muzeów na Pomorzu

W najbliższy weekend odbędzie się na Pomorzu #weekendmuzeow2021. Z uwagi na obostrzenia pandemiczne 15-16 maja muzea, galerie, instytucje kultury poszerzają dotychczasową formułę Nocy Muzeów i będą otwarte dla zwiedzających w ramach Weekendu Muzeów. Szczegółowe informacje:

Nie Noc lecz cały Weekend Muzeów będzie w tym roku na Pomorzu!

Czytaj więcej: Weekendu Muzeów na Pomorzu

Oliwski Rynek całkiem nowy. Zaprasza!

Już dziś,  8 maja zapraszamy do odnowionego Rynku w Oliwie. Po raz pierwszy będzie można zrobić zakupy na zmodernizowanym placu targowym, poznać kilkunastu nowych wystawców i spróbować ich produktów. Najbliższy weekend na Rynku w Oliwie otwiera jednocześnie całą serię wydarzeń zaplanowanych na sezon 2021!
 
Rynek w Oliwie w nowej odsłonie można odwiedzać od godziny 6:00 do 13:00. Do dotychczasowych sprzedawców dołączyli m.in.:Miody Jakubowe, wytwórcy przetworów warzywnych i owocowych z Liniewa i Janówka, prawdziwych serów z gospodarstwa Kaszubska Koza, a także tradycyjnego pieczywa z Pracowni Wypieków. Zakupom towarzyszyć będą degustacje, muzyka, poranna kawa i możliwość zakupu gotowego jedzenia na wynos. 
Odmieniony został nie tylko asortyment, ale również cała przestrzeń Rynku. Plac targowy został wyłożony kostką brukową, dzięki czemu powiększyła się powierzchnia dostępna dla sprzedawców i kupujących.

RYNEK OLIWSKI. Nowe otwarcie 8 maja

Nowa odsłona Rynku w Oliwie!

Kończy się przebudowa placu targowego na oliwskim Rynku w Gdańsku przy ulicy Polanki. Prace unowocześnią przestrzeń handlową oraz sprawią, że Rynek w Oliwie stanie się lokalnym miejscem spotkań sąsiedzkich. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest w maju 2021 roku.

Czytaj więcej: RYNEK OLIWSKI. Nowe otwarcie 8 maja

Biurowiec Wave zapełnia się

Fala najemców w gdańskim Wave. Powierzchnia retailowa biurowca wynajęta w 100%
Biurowiec Wave, zrealizowany w Gdańsku przez Skanska, zakończył wynajem przestrzeni na parterze. Do lokali usługowych na poziomie „0” wprowadzi się między innymi centrum medyczne LUX MED Stomatologia oraz sklep Żabka. Rozpoczęcie działalności firm w nowej przestrzeni zaplanowane jest na pierwszą połowę 2021 r.

Czytaj więcej: Biurowiec Wave zapełnia się

Podkategorie