Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Aktualności

Nie zabijaj pszczół. Dbaj o nie!

Pszczoły to serce ekosystemu.

Środowisko naturalne to zwierciadło zależności występujących na Ziemi. Na jego przykładzie można z łatwością zauważyć, jak ważne są poszczególne, nawet najmniejsze elementy. Obchodzony w Polsce 8 sierpnia Wielki Dzień
Pszczół to doskonały moment, aby przyjrzeć się roli, jaką te niezwykle pożyteczne owady odgrywają w przyrodzie.

Czytaj więcej: Nie zabijaj pszczół. Dbaj o nie!

LEWIATAN stawia na polskie produkty

Lewiatan promuje lokalność i polskie produkty

Lewiatan rusza z kampanią „Wybieram lokalne”. Największa w Polsce sieć franczyzowa chce podkreślić, że lokalność to sposób działania Lewiatana od ponad 25 lat, który wynika z wartości firmy i siły lokalnych relacji 2.100 przedsiębiorców. Celem kampanii jest również pokazanie, dlaczego warto wspierać lokalność i wybierać produkty, które pochodzą od polskich rolników i producentów. Ważnym elementem działań będzie podkreślenie znaczenia „małych ojczyzn” i roli patriotyzmu gospodarczego. Jak pokazuje badanie IPSOS, z czerwca br., 2/3 Polaków czuje się odpowiedzialnych za wspieranie biznesów w ich sąsiedztwie, a kupowanie lokalnych produktów uważa za sposób na przezwyciężenie kryzysu gospodarczego.

Czytaj więcej: LEWIATAN stawia na polskie produkty

Piotr Soyka nie żyje

Wielka strata dla przemysłu stoczniowego i okrętowego. Zmarł Piotr Soyka, prezes zarządu oraz twórca Grupy  REMONTOWA HOLDING.

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie i bliskim, współpracownikom i przyjaciołom

Niech spoczywa w pokoju [*]

Czytaj więcej: Piotr Soyka nie żyje

Bezpieczny przejazd… – edukacja na lato

Ambasadorzy Bezpieczeństwa apelują – zatrzymaj się przed torem, nie ryzykuj!

Kierowcy ignorują znak stop, czerwone światło i opuszczone rogatki. Nieostrożne zachowanie kierowców tylko przez wakacje doprowadziło do 410 przypadków uszkodzeń rogatek. Apele o bezpieczeństwo są potrzebne, dlatego Ambasadorzy Bezpieczeństwa przeprowadzili 320 akcji na przejazdach kolejowo-drogowych i rozdali 39 tysięcy ulotek i materiałów edukacyjnych. „Bezpieczny piątek” minął półmetek.

Czytaj więcej: Bezpieczny przejazd… – edukacja na lato

Podkategorie