Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

TRAKO 2023 - Kryształowe gody!

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO po raz piętnasty w Gdańsku. 

To najważniejsze wydarzenie branżowe – najbardziej prestiżowe w Polsce i drugie najistotniejsze w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Bogaty program wydarzeń merytorycznych, liczne seminaria i debaty, prezentacja rynkowych nowości to wyróżnik Targów TRAKO.

 

 

TRAKO to doskonała okazja do pozyskania informacji o kierunkach rozwoju i najnowszych trendach w branży. Targi umożliwiają min. zapoznanie się z najnowocześniejszymi projektami badawczymi i technologiami przyszłości. Swój dorobek naukowy przedstawią  podczas wydarzenia uczelnie i instytuty badawcze. W salonie Startup zaprezentowany zostanie japoński model wdrożeń w transporcie szynowym, GymWay, czyli koncepcja nowoczesnego wagonu sportowego stworzonego przez zespół badawczy z Politechniki Krakowskiej, KOKO-Project – zdalny alarm bagażowy zaprojektowany przez zespół badawczy z Politechniki Gdańskiej i Akademii Sztuki w Szczecinie, PUTcab I – symulator kolejowy przygotowany przez zespół badawczy z Politechniki Poznańskiej, PUTRAIN 
– lokomotywa autorstwa zespołu badawczego z Politechniki Poznańskiej i wiele innych nowatorskich rozwiązań.

Bardzo ciekawie zapowiada się ekspozycja zewnętrzna, która obejmie aż 51 wystawców, to także premiery oraz ciekawe eksponaty taborowe, np. pierwszy w Polsce pokaz pociągu regionalnego Mireo, przekazanie najnowocześniejszej w Europie lokomotywy Vectron MS dla CARGOUNIT.

Nie zabraknie też wydarzeń specjalnych. 22 września o godz. 12.30 w Foyer Centrum Konferencyjnego (I piętro) odbędzie się pokaz mody mundurowej. Umundurowanie zaprezentują PKP SA, PKP Intercity, Polregio, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie, Koleje Śląskie, SKM Warszawa oraz SKM Trójmiasto. W modeli wcielą się pracownicy tych spółek.

 TRAKO;

Godziny otwarcia:
19.09.2023 (wtorek)– godz. 10.00-17.00
20.09.2023 (środa) – godz. 10.00-17.00
21.09.2023 (czwartek) – godz. 10.00-17.00
22.09.2023 (piątek) – godz. 10.00-16.00

Targi TRAKO dedykowane są gościom branżowym. Wstęp na targi możliwy jest wyłącznie po dokonaniu rejestracji oraz opłaceniu wejściówki.

Targi rozpoczynają się 19 września br.,w najbliższy wtorek i potrwają do piątku 22 września.

 

Informacje odnośnie wejściówek dostępne są w zakładce dla odwiedzających.

Publiczność zapraszamy w dniu 22.09.2023.

Wydarzenie startuje w najbliższy wtorek 19 i potrwa do 22 września.

 

Więcej informacji o targach dostępnych jest na stronie https://trakoexpo.com