Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Festiwal Roślin

 

Festiwal Roślin w Gdańsku – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 25-26 marca w Polsat Plus Arena Gdańsk. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach.

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda

 

 

 

Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie.

 

Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o uprawie roślin i zdobyć niezbędne akcesoria do domowego ogrodu.

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu.

Jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli, dlatego Festiwal Roślin to idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone dodatki.

Rozmawialiśmy z organizatorem, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – mówił organizator.

 

 

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK.

 Festiwal Roślin,

Polsat Plus Arena Gdańsk

25 marca (sobota) 8:00-20:00 | 26 marca (niedziela) 10:00-18:00

Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/575499211272220