Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

9 kobiet i ich spojrzenie na sztukę

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 5 osób i ludzie stojąObraz "BS" wylosowany w loterii podczas wernisażu

Wernisaż wystawy malarstwa "9 spojrzeń" dziewięciu uczestniczek Studium Postaci w ORK, bardzo udany. Wspaniała atmosfera panowała podczas całego wieczoru. Było to spotkanie ze sztuką, z klimatem i życzliwymi ludźmi, wrażliwymi na twórcze dokonania 9 kobiet poszukujących swojej własnej drogi w malarstwie.

Autorkami prezentowanych na wystawie prac są:

Joanna Dąbrowska, Jolanta Kurjańska, Bożena Lis, Arina Perkowska, Andżelika Stopa, Brygida Susko-Tumielewicz, Katarzyna Topczyńska, Jolanta Różycka, Joanna Zakrzewska.

Może być obrazem przedstawiającym 8 osób i w budynku

Może być obrazem przedstawiającym 4 osoby i w budynku

 Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas na spotkanie ze sztuką i z nami. Dziękujemy za piękne kwiaty, gratulacje i inne dowody sympatii. Dziękujemy całemu zespołowi Galerii KWADRAT za pomoc w przygotowaniu sali wystawienniczej i obecność na wernisażu.

Osobiście, jako pomysłodawca i organizatorka wystawy, dziękuję wszystkim Koleżankom malującym, że mi zaufały i że tak pięknie się zaprezentowały licznie zgromadzonym gościom. Goście dopisali i oklaskami wyrażali swoją aprobatę. Szczególne podziękowania kieruję do dr Joanny Zakrzewskiej, która z taką atencją opowiadała o naszej grupie dziewięciu i o naszej pasji malowania, które połączyło nas i łączy nadal, bo malowanie jest dla nas bardzo ważne.

Brygida (bs)

Joanna Dąbrowska, Jolanta Kurjańska, Bożena Lis, Arina Perkowska, Andżelika Stopa, Brygida Susko-Tumielewicz, Katarzyna Topczyńska, Jolanta Różycka, Joanna Zakrzewska.