Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Koncert Przebojów Ireny Jarockiej

Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej  

Zachwycała talentem, stylem i wyjątkowym, ciepłym głosem. Irena Jarocka odeszła 10 lat temu, jednak jej przeboje pozostają z nami do dziś. Teraz przypomni je Telewizja Polska. „Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej' już w niedzielę 23 stycznia o godz. 17.30 na antenie TVP1 i  tego samego dnia o godz. 20.00 na antenie TVP2. 

Na scenie plejada gwiazd: Anna Jurksztowicz, Andrzej Rosiewicz, Krzysztof Kiljański, Anna Dąbrowska, Danuta Błażejczyk, Paulla, Czerwone Gitary, Wanda Kwietniewska, Marek Piekarczyk, Eleni, Felicjan Andrzejczak.

To w ich wykonaniu usłyszeliśmy 11 stycznia br. w Teatrze Szekspirowskim największe przeboje Ireny Jarockiej. Nie zabrakło takich hitów jak „Był ktoś”, „Kawiarenki”, „Gondolierzy znad Wisły”, „Beatlemania story”, „Wymyśliłam Cię”, „Kocha się raz” czy słynne „Motylem jestem”.   

Koncert był przepełniony nie tylko wspaniałą muzyka, ale także wspomnieniami i anegdotami związane z artystką, bogato ilustrowane unikalnymi archiwaliami. Widowisko zrealizowane zostało w Gdańsku, mieście, z którego pochodziła i które kochała Irena Jarocka, w niezwykłej scenerii Teatru Szekspirowskiego. Artystom na scenie towarzyszyła Orkiestra Grzegorza Urbana. O oprawę choreograficzną zadbali znakomici tancerze z Eggurola Dance Studio. Koncert poprowadził Tomasz Kammel

Reżyseria: Tomasz Klimek i Mikołaj Dobrowolski.

 Motylem jestem - koncert przebojów Ireny Jarockiej”, będzie wyemitowany w TVP1, w niedzielę 23 stycznia 2022r. o godz. 17.30,  oraz o godz. 20.00 w TVP2.

 UWAGA! Urodę tego koncertu pokażemy w drukowanym wydaniu Magazynu