Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

DOŻYNKI'20 w Waplewie Wielkim

18 września br. (piątek) w Waplewie Wielkim, w woj. pomorskim, powiat sztumski, gmina Stary Targ odbędzie się II Ogólnopolski Dzień Promocji Elewarr – Dożynki 2020. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Dożynki to przede wszystkim święto rolników, hodowców i innych producentów rolnych. W tym roku jest organizowany w Waplewie Wielkim - miejscowości o typowo rolniczym charakterze. -Większość mieszkańców żyje tu z uprawy zbóż i hodowli zwierząt. Celem Dożynek Elewarru jest podziękowanie wszystkim tym, którzy podejmują trud pracy na roli, a także promocja polskiego rolnictwa. Podczas wydarzenia wskazane będą również sukcesy na wsiach, te które zostały osiągnięte w ostatnich 5-ciu latach funkcjonowania polskiego rządu, a także inne rozwiązania społeczne, dzięki którym lepiej żyje się wielu rolniczym rodzinom.


dr Daniel Alain Korona – Prezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

W październiku 2019 roku w Wąbrzeźnie w województwie kujawsko-pomorskim odbył się I Ogólnopolski Dzień Promocji Elewarr. Na tamto wydarzenie przybyło kilkaset rolników, z którymi nasza Firma współpracuje na Kujawach. Liczymy na to, że na tegoroczne dożynki przybędą mieszkańcy i rolnicy współpracujący z magazynami Malbork, Bartoszyce, Pieniężno, Orneta i Braniewo. Zapraszamy także innych mieszkańców Pomorza, Warmii i Mazur. Będziemy chcieli uhonorować rolników odznaczeniami za wieloletnią współpracę z nami, a także tych, którzy np. oddają nam zboże o najlepszej jakości – powiedziała Monika Parafianowicz – Wiceprezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

 

 


Z prawej Monika Parafianowicz wiceprezes ELEWARR wraz z uczestnikami poprzedniej edycji dożynek

Organizatorzy przewidzieli sporą liczbę atrakcji dla uczestników II Ogólnopolskiego Dnia Promocji Elewarr – Dożynki 2020. Wśród nich będą m.in. stoiska firm i instytucji rolniczych, występy muzyczne, pokazy kół gospodyń wiejskich, dedykowana fotobudka, animacje, gry i zabawy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych, regionalne i swojskie jadło, pokazy gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Rozegrany zostanie także turniej piłkarski o puchar Prezesa Elewarr.

Ostatnie dwa lata Zarządu Elewarr to duży sukces Spółki. Nasza Firma drugi rok z rzędu zamknęła swój budżet z przychodem. Chcemy kontynuować tą tendencję i utwierdzać przekonanie wśród rolników, że Elewarr to marka polskiego zboża. Wciąż chcemy  modernizować i inwestować w naszą infrastrukturę, ale przy tym wszystkim nie możemy zapominać o rolnikach. II Ogólnopolski Dzień Promocji Elewarr – Dożynki 2020 to podziękowania dla tych wszystkich, którzy z nami współpracują i są z nami codziennie. Cieszy nas to, że nasza pozycja na rynku rolnym z roku na rok jest coraz bardziej istotna – powiedział dr Daniel Alain Korona – Prezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

II Ogólnopolski Dzień Promocji Elewarr – Dożynki 2020 odbędzie się z zachowaniem wszelkich procedur i obostrzeń związanych z koronawirusem. Dlatego prosimy o zapisywanie się na nasze wydarzenie telefonicznie w godz. 8:00-15:00 pod numerem: 55 272 10 33, bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Podczas wydarzenia prosimy o posiadanie dokumentów tożsamości.