Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Tysiące osób na ulicach Gdańska żegnało prezydenta Pawła Adamowicza. Mimo że uroczystości pogrzebowe w bazylice Mariackiej zakończyły się, wiele osób zamierza przyjść do świątyni, by oddać hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi.

  • Dzięki zamontowanemu w znajdującym się obok kolegiaty kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski telebimowi relację z pogrzebu mogli śledzić także mieszkańcy Gdyni. W Sopocie mieszkańcy gromadzili się na pl. Przyjaciół Sopotu i na granicy Gdańska i Sopotu w Ergo Arenie.

  • W Bazylice Mariackiej zakończyła się msza pogrzebowa tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza. Prezydenta Gdańska pożegnała rodzina, przyjaciele i mieszkańcy, w liturgii udział wzięli również najwyższe władze państwowe i samorządowe.

  • Bazylika Mariacka , największy ceglany kościół w Europie, zwana też koroną królów, stała się miejscem pochówku tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Urna z jego prochami została umieszczona w kaplicy św. Marcina.

Zima 2018 z Magazynem Gdańskim

https://joom.ag/UO8a

Z gorącymi pozdrowieniami i życzeniami wspaniałego Nowego Roku 2019 dla Wszystkich Czytelników Magazynu Gdańskiego oraz przyjaciół i sympatyków!!!

Redakcja

Obraz może zawierać: tekst

 Od kilku lat w Gdańsku Oliwie organizowana jest WIGILIA OLIWSKA. Magazyn jest tam obecny z koszykami smakołyków. W tym roku również będziemy :)

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 1 osoba

Obraz może zawierać: 2 osoby

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba