Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • 71 mandatów i 43 zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia to bilans pierwszego dnia akcji straży miejskiej wymierzonej w kierowców ignorujących zasady parkowania na terenie Głównego Miasta w Gdańsku.

  • Pomnik księdza Jankowskiego nie wróci na razie na skwer przy kościele św. Brygidy . Właściciele pomnika wstrzymują się z jego postawieniem do czasu wydania przez miasto oficjalnego pozwolenia. Gdy w piątek po południu ciężarówka z figurą pojawiła się w Gdańsku, doszło do kłótni między zwolennikami i przeciwnikami prałata.

  • Przyłożył obcemu mężczyźnie nóż do pleców i zażądał, aby ten kupił mu alkohol - policjanci zatrzymali 17-latka dzień po tym zdarzeniu, wypatrzył go operator miejskiego monitoringu.

  • W sobotę nie będą kursowały tramwaje pomiędzy pętlą na Zaspie i al. Hallera . Powód: wymiana zwrotnicy. Zamiast tramwajów będę kursowały autobusy.

Zima 2018 z Magazynem Gdańskim

https://joom.ag/UO8a

Z gorącymi pozdrowieniami i życzeniami wspaniałego Nowego Roku 2019 dla Wszystkich Czytelników Magazynu Gdańskiego oraz przyjaciół i sympatyków!!!

Redakcja

Obraz może zawierać: tekst

 Od kilku lat w Gdańsku Oliwie organizowana jest WIGILIA OLIWSKA. Magazyn jest tam obecny z koszykami smakołyków. W tym roku również będziemy :)

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 1 osoba

Obraz może zawierać: 2 osoby

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba